پایگاه تخصصی اتاق مدیریت ارتباط با مشتری - اولین و بزرگترین مرجع CRM در کشور
اخبار داغ:
  • تقویم آموزشی نیم سال اول 96 در وب سایت قرار گرفت
  • وب سایت جدید اتاق مدیریت ارتباط با مشتری بزودی رونمایی خواهد شد

چه چیزی در یک اپلیکیشن موبایل یا یک سریال تلویزیونی وجود دارد که تا این حد آنها را جذاب می کند؟ جواب سوال بسیار ساده است. در همه اینها یک بازی وجود دارد. یک بازی که برای ما لذت بخش است. بسیاری از این مجموعه ها از یک قاعده به نام Gamification یا بازی پردازی پیروی می کنند! در این متن می خواهیم درباره چیستی و هستی بازی پردازی صحبت و با هم بررسی کنیم چطور می توانیم مشتریان مان را به همین نحو درگیر خودمان کنیم.


ادامه مطلب

ما به عنوان مشتری و به عنوان کارفرما هرکدام درکی از "حق مشتری" داریم که زمین تا آسمان با آنچه در ذهن دیگری می گذرد تفاوت دارد.در حقیقت مشتری مداری مفهومی است که جایگاهش والاتر از یک نقش بدسلیقه بر در و دیوار سازمان هاست. مفهومی که باید بارها توسط اصحاب فن و متخصصین بازنگری شود تا یه دستورالعملی بومی شده تبدیل شود.


ادامه مطلب

با رعایت نکات زیر شما می‌توانید تجارب خاصی را برای مشتریان خود رقم بزنید تا مجدداً برای خرید به فروشگاه شما برگردند:

۱- در اولین برخورد تأثیرگذار باشید

دانشمندان ثابت کرده‌اند که چند ثانیه اول هر برخوردی بیشترین تأثیرگذاری را روی مخاطب دارد. پس سعی کنید در چند ثانیه اول ملاقات یک مشتری، با روش‌های زیر روی او تأثیرگذار باشید.


ادامه مطلب
امروزه مديريت ارتباط با مشتريان به مسئله¬اي اساسي براي سازمان ها تبديل‌شده است. اما یکی از معضلات سازمان ها در این راه خوش آهنگ کردن این ارتباط برای پرسنل و مشتریان است که توجه به ارتباط هارمونیک می تواند این معضل را برای ایشان حل کند.
ادامه مطلب

برندینگ شناسایی چیزهایی که به دنبال آن هستید و آوردن آن‌ها به زندگی است.”

نویسنده این جمله معروف ناشناس است، اما به راحتی می توان آن را به هر شخصی نسبت داد که با موفقیت در ایجاد و توسعه یک برند همکاری داشته است.این جمله در واقع برند را از ابعاد ملموس آن مانند نام و لوگو به سمت و سویی سوق می‌دهد که توسط کارکنان، سفیر برند و اجرای موفق کاراکتر برند تعریف می‌شود.
ادامه مطلب
برو به صفحه  1 [2] 3 ... 334 335 336

اخبار ويژه

  • کانال تلگرام CRMROOM
  • گروه متخصصین CRM
  • صفحه CRMROOM در اینستاگرام
  • بازار مجازی خدمات آموزشی
  • صفحه اینستاگرام
  • ماهنامه بازاریابی و تبلیغات